Cesta samuraje

Hodnocení:

Samuraj Yang je v Číně legendou, válečníkem zrozeným na bitevním poli. Má za úkol vyvraždit poslední členy nepřátelského klanu. Úkol splní až na malou drobnost. Ponechá naživu malé dítě. Spolu s ním utíká z Číny, aby našel útočiště kdesi na Divokém západě. Rozzuření spolubojovníci jsou mu v patách. Yang nachází nový domov v malém westernovém městečku. V drsném prostředí ostrých pistolníků a jiných vyvržených existencí potkává místního opilce Ronalda (Geoffrey Rush) a tajemnou vrhačku nožů Lynne (Kate Bosworth). Podivná trojice se musí postavit nelítostnému střetu dvou světů a ochránit život dítěte…(oficiální text distributora)

 

Režie: Seung-mu Lee , Scénář: Seung-mu Lee , Kamera: Woo-hyung Kim , Hudba: Javier Navarrete , Hrají: Dong-gun Jang, Kate Bosworth, Geoffrey Rush, Danny Huston, Tony Cox, Lung Ti, David Austin, Jed Brophy, Reuben de Jong

Komentáře
Slartibarkfas, 12.11.2017
Nemastný, neslaný, divný a tichý je tento film. Ve stylu Tarantina zde tečou litry krve, což je v dnešní době děsně "kůl", ale krom celkem ucházejících bojových scén divák nenalézá zhola nic zajímavého. Zapnul jsem to, dokoukal a pak jsem si říkal, že to vlastně tak špatné nebylo. Jen o ničem. Osamocený mstitel, který stál proti hordám nepřátel, to už jsme tu měli nesčetněkrát. Označil bych to za nízkorozpočtovou komorní karikaturu a směs Tenkrát na východě a Kill Billa. Neurazí, nenadchne, nic nevypoví, ale přesto skrovně pobaví. Minimálně pár opileckých scén Geoffreyho Rushe je k pousmání.
Copyright www.maxx-marketing.net