Choking Hazard

Hodnocení:

Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film zde: https://youtu.be/UScrBYkiI64(oficiální text distributora)

 

Režie: Marek Dobeš , Scénář: Štěpán Kopřiva, Martin Pomothy , Kamera: Martin Preiss , Hudba: František Fuka, Daniel Krob , Hrají: Jaroslav Dušek, Jan Dolanský, Anna Fialková, Kamil Švejda, Eva Janoušková, Eva Nádaždyová, Ondřej Neff, Marek Dobeš, Dagmar Patrasová, Štěpán Kopřiva, Jan Nemejovský, Robert Rosenberg, Tomáš Baldýnský, Simona Babčáková, Roman Izaiáš, Lída Hroudová, Tomáš Pospíšil, Jan Sýkora

Komentáře
Kryton, 05.10.2017
Český příspěvek do zombie žánru!? Je to možné?! Nu dobrá nebudeme určitě točit film alá BrainDead nebo Night Of The Living Dead na to tady prostě nemáme zázemí , tradice a snad i vůli a chut lidí z kinematografie. Moc hororů netočíme , zato umíme výborně komedie a parodie. A proč si neudělat srandu ze zombie žanru. Sice tento film nemá na muj oblíbeny Soumrak Mrtvých , přeci jen anglický humor žeru. To neznamená , že se člověk nepobaví. Je to sice infantilní , místama hloupé a chvílema špatně udělané. Za ten pokus něco nového zde udělat mají u mě tvurci bod navíc. Co se týče herců jediný za co stojí se dívat je Dolánský a Dušek. Protože i živý herci jsou jak zombie (bezmozské hraní)! Oddychová a na nic si nehrající komedie , kde uvidíte Dádu na tanku (a kde je žížala Julinka?) , Ondřeje Neffa (evidentně si to užívá) požírat mozky a hlavně koněčne umřít zpěvaka Dogy(Jehova stebou) , kterou fakt nemusím. Už se těším na pokračovaní.
Copyright www.maxx-marketing.net