Chyťte doktora

Hodnocení:

Gynekologa Michala dostihne nevěra a musí řešit zapeklitou, téměř klasickou, situaci manželského trojúhelníku. V komedii Chyťte doktora! ji bude řešit hned několika různými způsoby. Poté, co jeho pokus o záchranu manželství nedopadne zcela podle představ, vrátí se na začátek filmu do místa jednoho rozhodnutí a začne znovu. Jinak. Celkem třikrát se diváci spolu s hlavním hrdinou vrátí na stejné místo jednoho dne a třikrát se spolu s ním nebudou stačit divit, co všechno se může stát.

 

Režie: Martin Dolenský , Scénář: Martin Dolenský , Kamera: Antonín Chundela , Hudba: Michal Malátný, Karel Heřman , Hrají: Tatiana Vilhelmová, Michal Malátný, Iva Janžurová, Vladimír Javorský, Pavel Landovský, Kryštof Hádek, Luděk Sobota, Zuzana Stivínová, Kristýna Nováková-Fuitová, Karel Janák, Dagmar Bláhová, Marek Vašut, Petr Čtvrtníček, Zdena Hadrbolcová, Marie Štípková, Kristýna Frejová, Pavel Bém, Martin Dolenský, Jiří Laštovka, Karel Heřman, Hana Vagnerová, Natálie Drabiščáková, Jana Hubinská, Michal Novotný, Michal Holán, Petr Jablonský, Petr Weiss, Rudolf Kinský, Martha Olšrová, Kateřina Langerová

Komentáře
otík, 12.11.2017
Já bych tuto místy podařenou a místy hrozně nudnou komedii definoval jako filozofický Zdeněk Troška. Nápad s časovou opakovačkou není originální, jeho provedení také není nijak zvláštní, ale přesto to docela potěší. Ani hlavní hrdinové včetně Michala Chinaski Malátného nejsou špatní, ale celé je to tak děsně pomalé a nevýrazné, což je hrozná škoda. Zase se ukázalo, že dělat českou komedii není zas tak jednoduché.
Copyright www.maxx-marketing.net