Hurá do pravěku

Hodnocení:

Tihle tři umí natropit nejednu neplechu a ani dnes nezůstanou pozadu. Společně s nimi zažijeme dobrodružství staré 65 milionů let. Splňte si svůj sen! Připoutejte se, stroj času vyráží na cestu! Ernie, Max a Julia se ocitají v hnízdě toho nejhoršího z nejhorších. T-rexe! K jejich překvapení se nestanou potravou, ale jsou bráni jako mláďata a tak začíná jejich dobrodružství! Budou čelit prehistorickým monstrům a nebezpečí na každém kroku aby si zajistili návrat zpět do své doby. Naštěstí nebudou sami, protože potkají spousty zajímavých stvoření a s nimi není o zábavu nouzi. Podaří se Erniemu, Maxovi a Julii bezpečně vrátit domů? To zjistíte, ale teď...(Intersonic)

 

Režie: John Kafka , Scénář: Adam Beechen, James Greco, Jae Woo Park, Zachary Rosenblatt , Hudba: Stephen Barton , Hrají: Pamela Adlon, Melanie Griffith, Rob Schneider, Tara Strong, Stephen Baldwin, Tom Kenny, Nolan North, Jane Lynch, John DiMaggio, William Baldwin, Grey DeLisle, Kari Wahlgren, Dee Bradley Baker, Yuri Lowenthal, Fred Tatasciore, Roger Craig Smith

Komentáře
Tuax, 12.11.2017
Animák pro nejmenší, nebo minimálně pro hodně mladé diváky. Přišlo mi to jako moc velká vymývárna mozku spoustou záměrných nesmyslností na efekt. Sice děti pobaví, ale taky naočkuje přílišnýma ptákovinama. Ze všeho nejvíce mi vadil hlavní hrdina, který byl dost otravný nepříjemný. I když se pak docela snažil, tak už to nezachránil. Jeho ségra byla o poznání lepší. No a třetí do party, ten jako by tam nebyl, jeho jediným smyslem pro existenci v tomhle bylo to, že je přivedl ke stroji času, jinak zbytečná postava. Mama a tata v rámci možností ušli. Dinové až moc pohádkoví, ale to se dá brát s ohledem na věkovou skupinu kam to bylo nejspíše směrováno. Líbila se mi hudba, ale do tohohle příběhu a světa mi nepasovla, což nic nemění na tom, že se mi líbila. Celkově slaboučký animák, ale zase ještě stále koukatelný.
Copyright www.maxx-marketing.net