Krásno

Hodnocení:

Krásno je jezero nad městem Šumperk, ve kterém našli utopenou maminku Michala, jedné z postav tohoto scénáře. Je dost hrozné žít s pocitem, že ve smrti vaší mámy je možná zapleten váš vlastní otec. Tohle je bohužel podezření, se kterým se musí Michal vyrovnávat. A jakkoli má příběh detektivní nádech a rámec, v určitých věcech detektivce vzdoruje. Nikdy v něm totiž neobdržíme to, co je základní rekvizitou detektivky - důkaz.

 

Režie: Ondřej Sokol , Scénář: Ondřej Sokol, Martin Finger, Petr Vydra , Kamera: Tomáš Sysel , Hudba: Jan P. Muchow , Hrají: Ondřej Sokol, Martin Finger, Jana Krausová, Karel Roden, Jaroslav Plesl, Zuzana Stavná, Andrea Daňková, Ondřej Malý, David Matásek, Michal Suchánek, Elisa Lopes de Mendonca, Michal Pavlata, Markéta Stehlíková, Vasil Fridrich, Jiří Černý, Dana Klášterecká, Jan Kačer, Nina Divíšková, Adam Vohánka, Adam Sokol, Šimon Chlouba, Samuel Gyerták, Jan P. Muchow, Petr Komínek, Lucie Březovská, René Kořenář, Dalibor Gondík, Tomáš Pavlacký, Jarmila Dunděrová, Tomáš Sysel, Ivan Vyskočil, Radek Horváth, Bohdana Pavlíková

Komentáře
kajas, 12.11.2017
Krvácí mi z toho srdce, ale Ondra Sokol (ač se velmi snaží, to mu nikdo upřít nemůže) jako Tarantino točit neumí. Najdou se světlé chvilky, ale jinak je Krásno hrozně zvláštní film, který si diváky najde nejspíš právě jen díky oblíbenosti Ondry. Mrzí mě to už i díky tomu, že jsem musela protrpět (a zvedal se mi při tom žaludek) upoutávku na pokračování Babovřesek, které budou mít návštěvnost nesrovnatelně vyšší. Plusové bodíky sbírá duo Roden + Plesl a Muchowova hudba.
Copyright www.maxx-marketing.net