Past na kočky 2

Hodnocení:

"

V prvním díle se chytrým myškám podařilo za pomoci psího robota ochočit kočky a udělat si z nich přátele. Jenže uprostřed hluboké džungle zůstal skryt kmen zlých koček. Ty se od novináře myšáka Stanleyho, kterého zajmou, dozvědí o své skutečné podstatě – chytat myši. Rozzlobený kmen proto vyvolá vyslance pekla Molocha. S jeho pomocí chtějí osvobodit utlačované kočky od myší nadvlády. Dobrodružná výprava začíná…(oficiální text distributora)

 

Režie: Béla Ternovszky , Hrají: Mátyás Usztics, Iván Darvas, András Kern, Gyula Bodrogi, László Csurka, Károly Mécs, Gábor Reviczky

"

Komentáře
Campbell, 12.11.2017
No popravdě po dokonalé jedničce nic moc. Je pravda že jsem nemohl očekávat reinkarnaci původního dílu. Ale aspoň bylo fajn že se vrátily téměř všichni z prvního dílu(i dabéři). Pravda příběh a nějaké ty vtipy byly nic moc. Ale některé ty zmíněné detaily byly geniální. Největší nevíhodou tohohle filmu je délka která je docela až moc dlouhá, a pár docela ne moc dětských vtipů(narážky na sex, poletující nahá krysa). Každopádně jsem se celkem bavil.
Copyright www.maxx-marketing.net