Školní výlet

Hodnocení:

Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské.(oficiální text distributora)

 

Režie: Petr Šícha , Scénář: Tomáš Magnusek , Kamera: Milan Hodek , Hudba: Patrik Ulrich, Zdeněk Hrubý , Hrají: Libuše Švormová, Stanislav Zindulka, Tomáš Magnusek, Sandra Nováková, Jan Bendig, Jana Švandová, Bořivoj Navrátil, Lubomír Lipský st., Ladislav Trojan, Miriam Kantorková, Ivanka Devátá, Petr Oliva, Stanislav Fišer, Uršula Kluková, Antonín Hardt, Zdeněk Srstka, Petr Kostka, Jiřina Jirásková, Kamila Moučková, Liliana Malkina, Jakub Zindulka, Jana Drbohlavová, Nina Jiránková, Agáta Prachařová, Petr Gergon Neumann, Milan Riehs, Oldřich Velen, Pavel Vondruška, Patrik Ulrich, Marek Dobrodinský, František Křesťan, Marcela Onderková-Křesťanová, Jana Altmannová, David Novotný, Michal Milbauer, Milan Chára, Eduard Hrubeš, Martin Hranáč, Vojtěch Magnusek

Komentáře
Snorlax, 11.11.2017
Dokonale špatný film, jedině námět není k zahození, kdyby jej dostal do rukou zručný scenárista, mohl by vzniknout i dobrý film. K šedivému scénáři se připojila nanicovatá režie. To by stále ještě mohlo být snesitelné. Ale Šícha dokázal něco naprosto neuvěřitelného. Pod jeho neumětelským vedením sklouzávají na úroveň šmíry i ti nejlepší herci. Zřejmě chtěl setřít ten diametrální rozdíl mezi herci a Magnuskem s Bendigem. To i Fišerův strojový hlas má v sobě více života a modulace, než když se ti dva opřou do deklamování. A zlatým hřebem do rakve tohoto filmu je práce zvukaře. Nechápu, jak hluchý člověk může dělat zvukaře. A jinak, než totální ztrátou sluchu, si neumím vysvětlit to břídilství, kterým je prošpikována audio stopa této nepovedené taškařice.
Copyright www.maxx-marketing.net