Skřítkové a trollové: Tajemná komnata

Hodnocení:

Junior, mladý lesní skřítek, má jediný sen: být vynálezcem. Ve stromové laboratoři vymýšlí a sestrojuje přístroje a všemožná udělátka, kterých má plnou hlavu. Jenže jeho táta Jalle, panovník skřítků v celém lese, má pro synkův koníček pramálo pochopení. Když však nečekaně udeří silná zimní bouře, jde rodinné hašteření stranou. Zvířátka, která se ukládají k zimnímu spánku, nemají dostatek jídla. Tajemnou komnatu se zimními zásobami potravy vyrabují zlý král trollů Fassa a jeho dva nenažraní synové. Táta Jalle je zraněn. Junior a jeho nejlepší přítel, neurotická vrána Sneaky, se vydávají po stopách záludných trollů...(oficiální text distributora)

 

Režie: Robert Rhodin , Hrají: Hans Alfredson, Greg Berg, Elizabeth Daily, Peter Stormare, James Arnold Taylor, Johan Hallström, Sven Wollter

Komentáře
Hawk4, 12.11.2017
Na pohľad to vyzerá ,že film bol natočený skôr ako v roku 2008. Trolovia vyzerajú dosť odstrašujúco ,čo asi nie je vhodné pre animák a ostatné postavy tiež nič moc. Film vo mne nebudil dojem príjemnej ,peknej rozprávky ,čo sa asi aj odrazilo na celkovom hodnotení.
Copyright www.maxx-marketing.net