Svět podle Mallory

Hodnocení:

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže. Svým osobitým kouzlem a nadhledem dokáže v Dougovi zažehnout jiskru a znovu objevit chuť do života. Pomůže Mallory nešťastnému páru opět najít ztracenou lásku?

 

Režie: Jake Scott , Scénář: Ken Hixon , Kamera: Christopher Soos , Hudba: Marc Streitenfeld , Hrají: James Gandolfini, Kristen Stewart, Melissa Leo, Kathy Lamkin, David Jensen, Tiffany Coty, Joe Chrest, Lance E. Nichols, Deneen Tyler, Kim Collins, Sharon Landry, Lara Grice, Eisa Davis, Elliott Grey, Kerry Cahill, Elton LeBlanc

Komentáře
castor, 12.11.2017
Nezávislá Pretty Woman vypráví o dospívající prostitutce, do jejíhož klubu náhodou zavítá stárnoucí Doug. Bude to právě Allison alias Mallory s vytříbeným slovníkem, která rozdmýchá stereotypní život nejen Dougův, ale i jeho ženy Lois, která od tragické ztráty dospívající dcery nevytáhla paty z domu. Komorní drama je silné v detailech, tvůrci na dvě hodiny zatáhnou do ulic zaplivaného New Orleansu, neveselých osudů a snad světlých zítřků a nakonec dovedou pomocí malých kompromisů dosáhnout velmi slušných pocitů. Alespoň u mě. Také s vyzněním dramatu jsem byl spokojený, přehnaně optimistické by bylo, kdyby Mallory zazvonila u Rileyových doma!! Takhle palec nahoru.. Snímku navíc ve slabších chvílích pomáhá herecké trio James Gandolfini, Melissa Leo a Kristen Stewart. Právě ta se se ságou Stmívání možná upsala ďáblu, kdykoliv má ale šanci přesedlat na jiný žánr, je výborná. Dokázala to v Zábavním parku, nezávislých vlaštovkách Cake Easters nebo Yellow Handkerchief, tady je zase o trochu jiná, silnější v gestech, hlasovém projevu.. Mně to stačilo.. bohatě!!
Copyright www.maxx-marketing.net