Zakázané uvolnění

Hodnocení:

Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas.(Bontonfilm CZ)

 

Režie: Jan Hřebejk , Scénář: Petr Kolečko (scénář, divadelní hra) , Kamera: Martin Žiaran , Hudba: Ivan Acher , Hrají: Zuzana Stavná, Hana Vagnerová, Jana Stryková, Ondřej Sokol, Igor Orozovič, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý, Daniel Špinar, Karolina Blažková, Václav Erben, Zdeněk Hanzlík, Marek Hanzlík, Stela Kučerová, Anna Punčochářová, Magdalena Szemlová, Barbora Žuchová, Jan Kotlář, Pavla Hanulíková, Ilona Birdmanová, Jan Číhal, Radka Baracki, Leopold Kristin, Lukáš Šebesta, Nikola Filiberdová, Radim Kabeláč, Denis Kabeláč, Aneta Valasová, Lenka Dopitová, Karel Dvořák

Komentáře
zette, 12.11.2017
Mam rad komorni snimky a ac do divadla de facto nechodim, tak na tuto hru bych si s chuti zasel. Jako film to ovsem ne uplne dobre funguje. Parkrat jsem se zasmal a asi dvakrat jsem citil na zadech mrazeni z trapnosti. Zuzana Stavna v roli nevesty byla tak hrozna, az byla uzasna a za me rikam, ze je nejsilnejsim clankem celeho filmu. Ostatni herci bez namitek, jen u Strykove jsem porad cekal, kdy si oblece mundur zdravotni sestry:-). Priznam se, ze bych v tomto filmu Hrebejkovu rezii nepoznal, coz je sice fajn, on ale i tak svuj stin opet neprekrocil, bohuzel.
Copyright www.maxx-marketing.net